19.06.2016

MUŽI V IN-LINE DO FINÁLE!

Konečný stav semifinálové série: 2 : 1

19.6.2016 na ZS Chrudim

Historický postup na závěrečný turnaj Final four vybojovali naši muži v in-line hokeji. Již první semifinálové utkání s vítězem základní části Mad Parrots Úhřetice, i když prohrané 5 : 7, naznačilo, že to s našimi kluky v utkání hraném na dvě vítězství nebudou mít Úhřetice snadné. Ve druhém utkání se hrál oboustraně pěkný zápas s řadou nevyužitých příležitostí. První branku vstřelili po naši špatné rozehrávce domácí, po půl minutě však bylo vyrovnáno. Poté ukázali sílu opět domácí hráči a odskočili až na 4:1. Nápor domácích se našim podařilo zastavit a po druhé čtvrtině byl stav 5:3. Ještě jednou se podařilo domácím zvýšit na 6:3, pak se však začala projevovat větší vůle i kvalita Novopackých, kteří srovnali na 6:6. Drama vrcholilo, když bývalý trenér Nové Paky Aleš Půlpán převážil stav po třetí čtvrtině na stranu domácich 7:6. V závěrečné čtvrté čtvrtině už však mířili přesně pouze naši hráči, a když se na ukazateli objevil konečný stav 7:10 vypukla oprávněná radost. 7 : 10 (2 : 1, 3 : 2, 2 : 3, 0 : 4) Po čtyřech náročných 12 min. čtvrtinách, patnáct minut odpočinku několik povzbuzujících slov, soustředění na začátek dalšího a již rozhodujícího třetího zápasu. Vstup se našim oproti minulým utkáním vydařil náramně a brzy vedli 3:0 a 5:1, v polovině třetí čtvrtiny jsme vedli 6:3 a zdálo se být vše jasné. Jenže in-line je tak specifický sport, že každé zaváhání bývá potrestáno a to se také stalo, soupeř srovnal na 6:6 a začínalo se odznovu, v polovině závěrečné čtvrtiny se ujímáme vedení 7:6 a čtyři minuty před koncem se naplnil vzrušující boj mezi kvalitními soupeři 8:6. Ohromná radost!!! 6 : 8 (1 : 3, 2 : 2, 1 : 0, 2 : 3 ) sestava: Jakub Dressler - Radek Pour, Petr Pilař, Miroslav Horyna, Radek Pilař, Jakub Štěpán, Radek Krsek, Tomáš Nádvorník, Lukáš Kolman.

Na celkovém výsledku se podíleli hráči, kteří nastoupili v průběhu základní části:

brankáři: Jakub Dressler, Štěpán Táborský, hráči v poli: Radek Pour, Petr Pilař, Miroslav Horyna, Radek Pilař, Jakub Štěpán, Radek Krsek, Tomáš Nádvorník, Lukáš Kolman, Marek Šmika, David Dušánek, Michal Svoboda, Dominik Brož