12.02.2019

PLAY-OFF

N o v á P a k a - play-off 17. 2. 2019 od 17:00

PLAY - OFF 2018/2019

Ještě zbývá sehrát poslední utkání finálové skupiny ve středu 13. února 2019 v Nové Pace od 18:00 s Trutnovem "B", které již nemůže ovlivnit postup do play-off z prvního místa.

První utkání čtvrtfinále play-off bude sehráno v neděli 17. února 2019 od 17:00 v Nové Pace s Novým Městem nad Metují, které obsadilo druhé místo v nižší skupině zaručující postup do play-off.

Náš tým BK Nová Paka se do play-off dostává poprvé po třech letech. A poprvé v historii z prvního místa. Naposledy to bylo v sezóně 2015/2016 pod vedením současných trenérů.

Tým je přebudován a připraven. 

V brance nás bude hájit František Veselý, který se dostal na více než 90% úspěšnost zákroků a je v celé soutěži na druhém místě s nejmenším počtem obdržených 2,56 branek/utkání. Záda mu bude krýt Dominik Dosoudil. Ten je v pravidelném zápasovém zatížení juniorky, která ve finálové skupině ligy juniorů zaujímá skvělé čtvrté místo a atakuje třetí místo týmu Krkonoš (Vrchlabí a Trutnov).  Třetím gólmanem je na trénincích se připravující Jakub Dressler a zálohou zůstává jablonecký Jakub Hrstka a vrchlabský  Zdeněk Horáček.

S obránci se situace vyvíjela v průběhu sezóny trochu složitěji. Pilíři se stali Marek Mlčoch, Tomáš Zeman, Ladislav Pulec, Ondřej Spal, Radek Pour a Michal Svoboda. V záloze je Jakub Moník z Vrchlabí. 

V útoku má tým BK Nová Paka k dipozici nejlepšího hráče soutěže Michala Nevyhoštěného, který se zotavuje ze zranění, které mu přivodil jaroměřský Tomáš Bujňák. Ten tvoří s Františkem Hnikem a Tiborem Hricem bez nadsázky nejlepší útočnou formaci tohoto ročníku. V neděli na první utkání play-off bude Michal Nevyhoštěný již v sestavě. Další výteční útočníci Tomáš Kadeřábek, Jakub Šuvara, David Malík, Filip Moník, Patrik Hidveghy, Radek Krsek,  Jan Kerekanič, Lukáš Kloutvor, René Mach a David Vrba  tvoří silnou sestavu současné Nové Paky. V záloze je vynikající útočník Vrchlabí David Chalupa. 

Určitým zklamáním jsou někteří hráči, kteří zvážili, že nejsou tak vytěžováni a z vlastního rozhodnutí ukončili činnost. 

Trenérské duo tvoří Aleš Půlpán a Luboš Petera. Vedoucím týmu je Jiří Hronek, otec reprezentačního obránce Filipa Hronka vycházející hvězdy Detroit Red Wings.

Skvělou práci odvádí kustodi Pavel Šmika a Martin Horních.

Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
×
Dnes v 17:30 | Muži
Mostečtí Lvi
BK Nová Paka