Jičín, 05.11.2017 17:00

HC Jičín

Beneš (Pivrnec) - Najman, Zörkler, Mikolášek, Štěpán, Kejmar, Brzák, Houser, Nový, Pletka, Průšek, Hladík, Vajsejtl, Kollman, Sedmík, Borovec, Němec

Bouška (Škop) - Pulec, Řeháček, Pour, Ersepka, Jebavý, Spal, Kulhánek, Zvolenský, Adolf, Hloušek, Rychlovský, Kadeřábek, Kloutvor, Hric, Richter, Barbora, Šuvara
Branky a nahrávky: 15:53 Pletka (Kollman), 22:47 Hladík (Němec), 26:59 Pletka (Borovec, Sedmík) - 33:45 Pulec (Jebavý), 36:06 Richter (Jebavý), 43:26 Pour (Hric, Šuvara), 65:00 Kadeřábek SN . Rozhodčí: Veinfurter - Bednář, Runštuk . Vyloučení: 4:7 . Využití: 1:0 . V oslabení: . Diváci: 376 . Střely na branku: 41:44 . Průběh utkání: 3:0, 3:4 .
Po dlouhé výsledkové mizérii novopackých hokejistů přišlo z jejich strany velké překvapení v derby v Jičíně. Úvod utkání tomu nenasvědčoval. Domácí ve dvacátésedmé minutě vedli již tři nula. Znovu to vypadalo, že tým Nové Paky odjede s nepořízenou, ale... Krátce po polovině utkání snížil nový obránce Nové Paky, jablonecký Ladislav Pulec. O necelé tři minuty dal kontaktní branku Jaroslav Richter. V úvodu poslední třetiny vyrovnal obránce Radek Pour. Do konce zákaldní části branka nepadla a ani v prodloužení. V něm nejprve překonal jičínského Beneše Tomáš Kadeřábek a pak ještě Jabuk Šuvara. Výtečného gólmana Nové Paky nepřekonal nikdo! A to ani extraligový Václav Pletka.

Petr Zvolenský (Nová Paka): Bruslili jsme, minimálně chybovali a štěstíčko nám trochu přálo. V dalším utkání musíme hrát takto zodpovědně a disciplinovaně. Každým utkáním se zvedá k lepším výkonům mladý Kloutvor.