Nová Paka, 24.11.2017 18:30

Škop (Bouška) - Pour, Ersepka, Krsek, Kulhánek, Pulec, Erban, Svoboda, Jebavý, Vrba, Hloušek, Komárek, Kadeřábek, Kloutvor, Frk, Hric, Richter, Řeháček, Šuvara, Spal

HC Lomnice nad Popelkou

Mrázek (Hurei) - Sehnoutek, Martinec, Kuch, Syrovátka, Kinčl, Lemfeld, Junek, Knap David, Knap Daniel, Syrovátka, Maryška, Mizera, Václavec, Drahoňovský, Kotula
Branky a nahrávky: 4:08 Hloušek (Šuvara, Hric), 25:28 Šuvara (Hloušek, Hric), 52:47 T. Kadeřábek (Frk), 63:00 Frk (T. Kadeřábek) - 34:33 Knap, 47:48 Václavec, 48:55 Knap (Martinec) . Rozhodčí: Padevět . Vyloučení: 6 a TS (neproměněno) - 5 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 112 . Střely na branku: . Průběh utkání: .
Derby utkáním se sousední Lomnicí v rámci Poháru Českého ráje přineslo velmi pohledný hokej. Domácí v první půli dominovali. Skóre otevřel Karel Hloušek po kombinaci útočníků Šuvara - Hric. V závěru třetiny neproměnil trestné střílení hostující daniel Drahoňovský. Na dvoubrankový náskok zvýšil první útok domácích. Od poloviny utkání pustili domácí trenéři do hry čtyři starší dorostence. Hosté toho využili k mírné převaze. Díky ní se dostali do vedení. Nejprve snížil David Knap a vyrovnání přinesl Zdeněk Václavec, když přetlačil bránícího hráče va prostoru před gólmanem. Vedení přinesl Lomnici David Knap. O čtyři minuty se prosadila dvojice domácích útočníků. Vyrovnání přinesl Tomáš Kadeřábek po spolupráci s markem Frkem, kteří rozhodli prodloužení. Jen si vyměnili role. Vítězný gól Marka Frka byl hezkou hokejovou podívanou.

Petr Zvolenský (Nová Paka): Od poloviny utkání jsme měli v sestavě čtyři dorostence. To nás z dlouhodobého pohledu velmi těší. Navíc jsme utkání dotáhli do vítězného konce.