Lomnice nad Popelkou, 27.10.2017 19:00

HC Lomnice nad Popelkou

Mrázek - Martinec, Kuch, Syrovátka J., Lemfeld, Kinčl, Sehnoutek, - Rudiš, Junek, Syrovátka L., Vašek, Knap, Maryška, Rutkovský, Mizera, Václavec

Škop, Bouška – Pulec, Spal, Kulhánek, Pour, Svoboda – Jebavý, Hric, Šuvara, Richter, Rychlovský, Kloutvor, Řeháček
Branky a nahrávky: 11. Rudiš (Junek), 16. Václavec (Rutkovský), 33. Mizera (Rudiš, Junek), 49. Rudiš (Syrovátka L.) – 28. Šuvara (Hric), 34. Hric (Jebavý), 38. Rychlovský (Kloutvor, Kulhánek), 54. Řeháček, 60. Hric. Rozhodčí: Hrubý – Štrébl, Doležal. Vyloučení: 9:13 - Rutkovský 10min - Šuvara 10min a 5min + OK, Spal 5min + OK, Škop 10min Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 180. Střely na branku: 31:26. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3, 4:5
Vstup do utkání měli lepší domácí. Po první třetině se zdálo, že nic vítězství domácího týmu nepřekazí. Nejprve za domácí skóroval Rudiš a pak Václavec. Domácí navíc nastřelili horní tyč. Hostující Bouška musel likvidovat hodně střel domácích. Až krátce před polovinou utkání swe trefil nekompromisně hostující Šuvara. Zakrátko ovšem zvýšil domácí Mizera, ale o minutu později snížil hostuící Hric. Navíc před odchodem do čšaten zasunul do odkraté branky vyrovnávací branku hostující Rychlovský. Na ledě se v tu dobu již dávno jiskřilo. Vznikaly potyčky a pěstních soubojů bylo vidět více než běžně. Hosté se tím velmi oslabovali, ale domácí nedokázali početní výhody náležitě využít. Jen jednou se trefil domácí Rudiš. To bylo jedenáct minut před koncem. Zdálo se,že domácí přeci jen zvítězí. Jenže v padesáté čtvrté minutě srovnal stav střelou k tyči od modré Adam Řeháček. Nervózní a bojovné utkání nakonec rozhodl hostující Tibor Hric v poslední minutě.