Nová Paka, 21.10.2018 17:00

Veselý - Pour, Jakub Moník, Spal, Zeman, De Carvalho, Pulec, Erban, Chleborád - Krsek, Hnik, Kadeřábek, Malík, Kerekanič, Mach, Filip Moník, Hidveghy, Šuvara, Kloutvor, Teuber Trenér: Půlpán, Petera

HC Jaroměř

Prokš - Merkl, Mišinec, Kotrč, Koblížek, Souček, Bujňák - Mertlík, Háze, Kačerovský, Hlavnička, Hamáček, Světlík, Krause, Záliš, Teuber Trenér: Mach
Branky a asistence: 5. Kerekanič (Malík, Hnik), 11. Chleborád (Kloutvor) - 22. Souček (Záliš, Háze), 25. Hlavnička (Záliš, Hamáček), 40. Souček (Hlavnička), 46. Kačerovský, 59. Hamáček, 60. Teuber (Koblížek) Rozhodčí: Karlík, Pechánek, Roischel. Vyloučení: 22:16 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:1 . Diváci:186 . Střely na branku: 30:12 . Vhazování: 27:18 Průběh utkání: 2:0, 2:6 .
Po slibně rozehrané 1. třetině domácí vedli 2:0 a nic nenasvědčovalo, že by novopačtí neměli bodovat. Hosté však za pět minut druhé části hry dokázali vyrovnat a do konce třetiny vstřelit i vedoucí branku hostujícího celku. Domácí byli odhodláni ve třetí části hry otočit výsledek ve svůj prospěch. Změny v sestavě přinesly oživení ve hře novopackých, góly však stříleli již jenom hosté. 22 trestných minut a k tomu dva osobní tresty novopackých hokejistů byly hlavní příčinou nečekané prohry.

Aleš Půlpán: Doufejme, že tato facka naše hokejisty nastartuje k lepším výkonům, Musíme zlepšit hlavně disciplínu