Nová Paka, 21.11.2018 18:00

Veselý (Horáček) - Pulec, Spal, Zeman, Erban, Chleborád, Pour - Šuvara, Kadeřábek, Hric - Nevyhoštěný, Hnik, Malík - Kerekanič, Krsek, Moník - Kloutvor, Mach, Teuber

Stadion Nový Bydžov

Veslý (Vaněk) - Kulhánek, Novák, Klust, Malý, Nedbal, Štěpán - Jiránek, Kubišta, Kozák, Veselý, Černý, Menyhárt, Jebavý, Postolka, Chára
Branky a nahrávky: 36.Krsek(Kerekanič, Semorád), 45.Hnik(Zeman) - 26.Postolka(Chára, Kubišta), 27.Jiránek(Jebavý), 35.Jebavý(Veselý, Kozák), 60. Černý (Štěpán, Jebavý). Rozhodčí: Michal Pahulák . Vyloučení: 16:14 . Využití: 1:2. V oslabení: 0:0 . Diváci: 197 . Střely na branku: 41:31 . Vhazování: 27:34 . Průběh utkání:0:3,2:3,2:4 .
První perioda branku nepřinesla, ačkoliv byli domácí aktivnější. Ve druhé části hry si hosté vytvořili tříbrankový náskok, který domácí postupně stáhli, když nejdříve snižoval Krsek a kontaktní gól vstřelil ve 46 minutě Hnik. To bylo ze strany domácích vše. Opět se trápili v koncovce a častými vyloučeními se přippravovali o možnost vyrovnání. Zkušení hosté pečetili vítězství v poslední minutě v přesilové hře.