Nová Paka, 07.11.2018 18:00

Čajan (40. Horáček) - Spal, Zeman, Pulec, Erban, Chleborád, De Carvalho, Pour, J.Moník - Hric, Kadeřábek, Šuvara, Kerekanič, Hnik, Malík, Krsek, F.Moník, Hidveghy, Mach Trenér: Půlpán

HC Jičín

Beneš - Žalud, Nový, Boček, Mikolášek, Prokop, Průšek, Žďárský, Richter, Král, Rudolph, Dvořák
Branky a nahrávky: 7. Šuvara (Kadeřábek, Hric), 23. Krsek (Chleborád, Pulec), 54. Hric (Šuvara, Kadeřábek) - 26. Prokop (Ďárský), 38. Prokop, 55. Prokop, rozhodující nájezd Prokop . Rozhodčí: Petr Karlík - Robin Kittner, Jakub Pecha. Vyloučení: 2:14. Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 178 . Střely na branku: 52:23 . Zblokované střely: . Hity: . Vhazování: 26:18 . Průběh utkání:2:0, 2:2, 3:2, 3:4 .
V první třetině nic nenasvědčovalo tomu, že by domácí neměli brát všechny body. Bylo to jako kočka - myš, jičínští nevěděli co se děje, nestíhali, z obranné třetiny se dostávali jen sporadicky. Poměr střel na branku v první části hry hovořil jasně 23:8, 18:6 v té druhé. Bohužel domácí nabídnuté šance neproměňovali a jičínští se začali víc a víc osmělovat. Rozdílovým hráčem byl v dresu jičínských Jan Prokop, který vstřelil všechny tři branky ve hře a rozhodl i nájezdovou loterii. Domácím takový hráč bohužel chyběl ....

Aleš Půlpán: Je neuvěřitelné, kolik potřebují naši hráčí střel na dosažení góla. Kolikrát si s nadsázkou říkám, že uděláme z každého golmana soupeře - golmana reprezentačního ...