Hronov, 13.11.2016 17:00

HC Wikov Hronov

Mahdal (Kubeček) - Petr, Fišer, Glos, Podzimek, Knížek, Dudadík, Mašek, Jurča, Vítek, Mlateček, Exner, Perutek, Meier, Franců, Štelzig, Dostál, Šejnoha

Škop (Táborský) - Spal, Kulhánek, Pour, Zvolenský, Jebavý, Chleborád, P. Plecháč, Vondrlík, T. Kadeřábek, J. Kadeřábek, Nádrvorník, Hric, Krsek
Branky a nahrávky: 4:20 Šejnoha (Fišer, Petr), 4:52 Mašek (Meier), 29:25 Šejnoha (Fišer), 50:30 Vítek, 52:58 Glos (Vítek), 59:37 Jurča (Perutek), 59:51 Vítek (Glos) - 6:52 T. Kadeřábek (J. Kadeřábek), 52:19 Krsek (Zvolenský) . Rozhodčí: Machač - Pechánek, Novák . Vyloučení: 3 : 4 . Využití: . V oslabení: . Diváci: 208 . Střely na branku: 33:35 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 7:2 .
Kritická situace s marodkou a zraněními a navíc potrestaným Jakubem Šuvarou z utkání v Jičíně dolehla na novopacký tým velmi citelně. Na ledě stále lepšícího Hronova se drželi hosté více než dvě třetiny. Snížení Radka Krska v padesáté třetí minutě dávalo ještě naději na výsledek, ale pátá domácí branka o třicetdevět vteřin později rozhodla. Hosté utkání už nedokázali korigovat k lepšímu výsledku a navíc v posledních vteřinách obdrželi dvě branky a tak prohra je dosti vysoká.

Petr Zvolenský, Nová Paka: Na marodce a v trestu jsou velmi zkušení hráči a ti kolektivu velmi citelně chybí.