Jaroměř, 13.01.2019 17:00

HC Jaroměř

Vacek (Prokš) - Merkl, Kotrč, Koblížek, Mišinec, Souček, Bujňák - Háze, Kačerovský, Hlavnička, Hamáček, Světlík, Krause, Vejman, Čtvrtečka, Záliš, Pekárek, Teuber. Trenér: Marek Mach

Veselý (Dosoudil) - Mlčoch, Zeman, Pulec, Spal, Chleborád, Pour - Nevyhoštěný, Hnik, Hric, Šuvara, Kadeřábek, Malík, Krsek, Kerekanič, F.Moník, Hidveghy. Trenér: Aleš Půlpán
Branky a nahrávky: 24. Hamáček (Hlavnička), 46. Mičinec (Hlavnička) - 5. Hidveghy (Pour, Chleborád), 5. Nevyhoštěný (Hric, Mlčoch), 11. Hidveghy (Krsek), 19. Mlčoch (Krsek) . Rozhodčí: Jakub Pecha - Honza Řezníček, Petr Ivančic . Vyloučení: 22:26 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 196 . Střely na branku: 22:19 . Vhazování: 27:27 . Průběh utkání: 0:4, 2:4 .
Novopačtí v první třetině předváděli rychlý, kombinační a divácky velice atraktivní hokej. Stav 4:0 byl pro domácí ještě milosrdný, kdyby to bylo dvakrát tolik, nikdo by se nemohl divit. Od druhé třetiny však hosté slevili ze svého výborného výkonu. Domácím dovolili pouze kosmeticky upravit skóre, tři body si vzít nenechali. Velkou zásluhu na tom má i spolehlivý František Veselý v brance

Aleš Půlpán: První třetina z naší strany skvělá. Navíc nám tam téměř vše padlo. V dalším dějství jsme se nemohli vyrovnat s domácím antihokejem. I na to se musíme naučit reagovat.