(1:0, 3:0, 0:1)
32.
Bílina, 15.01.2020 18:00

HC Draci Bílina

Štěpánek (Štěpka) – Vlach, Jarý, Petržílka, Kolíček (A), Druxa, Kučera, Běhula – Dubrovin, Mašek, Kobes, Zdeněk, Urban (C), Procházka (A), Tjurin, Fábry, Šmejc

Mahdal (Vacek) – Abraham (C), Suvorov, Pohl, Mlčoch, Müller, Bezděk, Houška – Hric, Dvořák, Kerekanič, A. Půlpán (A), Hnik (A), Uchin, T. Půlpán, Vrba, Hidveghy, Foerster
Branky a nahrávky: 17. Procházka (Urban, Štěpánek), 29. Tjurin (Mašek, Kučera), 29. Urban (Zdeněk), 37. Šmejc (Dubrovin, Fábry) – 49. Houška (Hric, Hnik) . Rozhodčí: Hlinka – Tichý, Baxa . Vyloučení: 7:2 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 50 . Průběh utkání: 4:0, 4:1 .

Ve středu 15. ledna 2020 vyjeli novopačtí hokejisté do daleké Bíliny s cílem získat povinné tři body do tabulky. Tak se naneštěstí nestalo a odjeli s prohrou 4:1.

Bílina nedopustila žádné drama, kdy už pět minut před koncem druhé třetiny vedla děsivým náskokem čtyř branek. Jednu vstřelila v početní výhodě a ostatní se bílinským hokejistům povedlo vstřelit ve hře pět na pět. Do brány následně nastoupil Denis Vacek. V poslední dvacetiminutovce Nová Paka snížila na 4:1 zásluhou obránce Matěje Houšky, jemuž asistovali Tibor Hric a František Hnik. Bílinu sice Pačáci přestříleli, ale na vítězství to nestačilo.