Hronov, 15.01.2017 17:00

HC Wikov Hronov

Mahndal (Karban) - Petr, Glos, Podzimek, Dudadík, Mašek, Vítek, Mlateček, Exner, Perutek, Meier, Franců, Štelzig, Dostál, Šejnoha

Abrahám 14´Škop - Štěpán, Spal, Kulhánek, Pour, Jebavý, Zvolenský, Hric, Krsek, Šuvara, Vondrlík, Ukhin, J. Kadeřábek, P. Plecháč, Nádvorník, Hloušek, Tegel
Branky a nahrávky: 1:09 Šejnoha (Petr), 4:48 Šejnoha (Franců), 11:33 Vítek (Glos, Štelzig), 13:48 Štelzig (Podzimek), 19:19 Mašek (Exner, Perutek), 27:01 Franců (Šejnoha, Petr), 33:03 Perutek (Petr, Šejnoha), 41:40 Šejnoha (Petr), 55:42 Mašek (Petr, Podzimek), 58:32 Peritek (Exner) - 7:31 Šuvara (Zvolenský, Pour), 18:49 Vondrlík (J. Kadeřábek, Ukhin), 36:50 ukhin (Štěpán) . Rozhodčí: Pahulák - Dudadík, Karous . Vyloučení: 7 a OT (Perutek) - 4 a TS (neproměněno) . Využití: . V oslabení: . Diváci: 205 . Střely na branku: 28 : 43 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 7:2, 7:3, 10:3 .
Po sérii tří vítězných utkání přišel debakl v Hronově. Již v první třetině hosté střídali gólmany. Ani to nepomohlo. Domácí se rychle dostali do vedení. Hosté sice hráli aktivně a měli mnoho střeleckých pokusů, ale velmi "jalových". Jejich útočná hra tentokrát úspěch neslavila. Ve druhé třetině sice domácí brankostroj zastavili, ale ve třetí vyšli úplně naprázdno a byla z toho dvouciferná prohra.

Petr Zvolenský, Nová Paka: Na všech postech to dnes nešlo. Domácí nám udělili lekci z produktivity, Naopak my bychom nepřekonali ani "hrablo" kdyby stálo v domácí brance.