Chrudim, 02.09.2019 18:30

HC Chrudim

Cvrček, Novotný - Budinský, Klement, Urban, Kalous, Burkoň, Machač, Pilař, Felcman, Plch, Novák, Koreček, Cvrček, Polák, Haltuch, Štěpánek, Polák, Karásek, Hejl, Novotný, Kišš

Vacek, Mahdal - Mlčoch, Svoboda, Müller, Malík, Bezděk, Abraham, Suvorov, Štěpán, Hidveghy, Hnik, Půlpán A., Půlpán T., Kerekanič, Ukhin, Foerster, Hric, Kloutvor, Dvořák
Branky a nahrávky: 20:10 Plch (Novák, Koreček), 51:30 Urban (Novák, Plch) - 26:22 Půlpán T. (Hric, Foerster), 34:23 Foerster (Müller), 44:54 Foerster (Půlpán T., Mlčoch) . Rozhodčí: Rulíček - Jiruška . Vyloučení: 7:5 + 5+OK (Půlpán A.) . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 150 . Střely na branku: 18:38 . Vhazování: 25:36 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:3, 2:3 .

V odvetě se novopačtí hokejisté představili v Chrudimi, kde chtěli napravit porážku z domácího prostředí.

Do pondělního utkání nastoupil BK Nová Paka oproti minulému vzájemnému zápasu v silnější sestavě. Herně byli hosté po většinu utkání lepším týmem, ale zarputilá hra domácích, časté osobní souboje a potyčky nedávali moc příležitostí k úspěšnému zakončení. Na první branku se čekalo až do začátku druhé třetiny, kdy byl hostující Denis Vacek překonán v přesilové hře domácích. Na odpověď se čekalo jen pár minut, kdy bez přípravy z mezikruží dostal puk za domácího gólmana Tomáš Půlpán po krásné akci skvěle hrajícího Petra Foerstera a taktéž Tibora Hrice. Do vedení Novou Paku poslal po polovině zápasu již zmíněný Foerster a ve třetí třetině přidal i svou druhou branku v utkání. Osm minut před závěrečnou sirénou domácí už pouze upravili skóre na konečných 2:3.

Aleš Půlpán - Výsledek neodpovídá předvedené hře. Přemotivovaný domácí tým hrál na hranici faulů a jsme rádi, že jsme všichni zdraví.