Nová Paka, 11.09.2016 17:00

Škop, 40´Táborský - Pour, Kulhánek - Spal, Štěpán - Jebavý, Richter - Kadeřábek T., Zvolenský, Vondrlík - Horyna, Krsek, Hric - Nádvorník, Havelka, Plecháč P. - Augustin, Dušánek, Tegel; trenér: Zvolenský, vd: Šmika

HC Lomnice nad Popelkou

Dulák, 36´Musílek - Syrovátka J., Rudiš, Lemfeld, Martinec, Junek, Knap, Syrovátka L., Sehnoutek, Kotula, Špaček, Srnský, Maryška, Václavec, Mizera, Kuch; trenér: Knap, vd: Holec
Branky a nahrávky:17:38 Horyna (Hric), 21:34 Krsek (Jebavý), Horyna), 47:34 Nádvorník - 18:48 Maryška (Syrovátka L.), 19:10 Rudiš (Špaček), 22:06 Mizera (Syrovátka J.), 25:37 Junek (Sehnoutek, Syrovátka L.), 33:36 Knap (Rudiš), 35:14 Junek (Maryška), 41:25 Špaček (Rudiš), 45:17 Syrovátka J. Srnský), 47:23 Rudiš (Knap) . Rozhodčí: Petr - Votroubek, Dudadík . Vyloučení: 8 : 8 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 87 . Střely na branku: 36 : 31 . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:9, 3:9 .
Úvod utkání přinesl dravost a rychlost hostí, s čímž se domácí postupně vypořádali. Po deseti minutách se dostali do tempa a byli lepším týmem. Úvodní branku vstřelila druhá řada Horynou, jehož střela gólmana hostí trochu překvapila. Jenže v posledních dvou minutách třetiny vyrobili domácí obránci dvě chyby a tým Nové Paky lacino inkasoval. V úvodu druhé třetiny rychle vyrovnala druhá řada domácích Krskem, když střelec těžil ze vzájemné spolupráce s Jebavým. Jenže první pobyt čtvrté řady mladíků na domácím ledě odnesli Novopačtí lacinou třetí brankou. Tuto třetinu domácí "prošustrovali". Nepozorným výkonem při zákládání akcí a v osobních soubojích si vykoledovali hrozivé čtyři branky. V poslední třetině se snažili posílat na led to nejlepší čím ten večer disponovali, ale rozjetý tým hostí už nezastavili a tak byli velmi rádi, že neinkasovali desítku! Ohlasy domácích po utkání: Jsme na ledě teprve týden, oni tři týdny. Nejsme všichni. Chybí důležití hráči. První pětce se nedařilo, druhá na to všechno nestačila a tak podobně. Výsledek miniutkání: I. pětka 0 : 3, II. pětka 2 : 3, III. pětka 1 : 1, IV. pětka 0 : 2, procentuální úspěšnost gólmanů pod 70%!!!

Knap: Před utkáním: Jdeme do přípravného utkání. Na výsledku nezáleží. Po utkání: Spokojeni! Zvolenský: Všechno je pro něco dobrý. Na výsledky je ještě čas. Kluci chtějí. Přidáme tréninky!!!