Jičín, 26.02.2017 17:00

HC Jičín

Beneš (Pivrnec) - Buchar, Houser, Mikolášek, Artl, Zörkler, Brzák, Weiss, Kollman, Vajsejtl, Kysela, Nový, Sedmík, Němec, Vondráček, Žďárský, Borovec, Abel

Škop (Táborský) - Spal, Štěpán, Pour, Zvolenský, Jebavý, Kulhánek, Vondrlík, T. Kadeřábek, J. Kadeřábek, Hloušek, Nádvorník, Hric, Krsek, Lepka, P. Plecháč
Branky a nahrávky: 26:56 Borovec, 37:59 Nový (Němec), 57:35 Vajsejtl (Kollman), 59:52 Artl (Vajsejtl) - 01:00 T. Kadeřábek (Hric) . Rozhodčí: Pahulák - Karlík, Pošvář . Vyloučení: 7 : 7 . Využití: 1:0 . V oslabení: . Diváci: 350 . Střely na branku: 36:31 . Průběh utkání: 0:1, 4:1 .
Utkání dobré úrovně začali lépe hosté, když již v první minutě rozvlnil síťku jičínského gólmana Beneše Tomáš Kadeřábek po asistenci Tibora Hrice. Z mírného tlaku a lepší hry hosté v první třetině více nevytěžili. K vidění byla velmi dobrá hra obou týmů. Oba gólmani podávali nadstandartní výkony. Ve druhé části se zrodilo vedení domácích, když zákroky byly na obou stranách posuzovány odlišně. Důležité vyrovnání přišlo v přesilové hře. V těchto chvílích byli hosté vylučování v některých případech bezdůvodně, naopak domácím procházelo vše. V poslední třetině již nastal obrat v posuzování (stejný metr na oba týmy), ale hosté měli smůlu v zakončení. Nejlepší šanci chytil Lepkovi Beneš se zázrakem stejně jako další velké příležitosti vynikajícím výkonem domácí "fakír" zlikvidoval. Na druhé straně držel v nadějích hosty Pavel Škop, ale byl krátký necelé tři minuty před koncem na neposedný kotouč Vajsejtla. Hosté vložili vše do útoku. Petr Zvolenský podnikal jeden průnik za druhým, ale branku a ne a nedal. Ani nikdo jiný po jeho vypracovaných akcích. V závěru se ještě hosté pokusili o hru bez brankáře, ale domácí vyhráli vhazování a domácí Artl trefil přes celé kluziště prázdnou branku. O postupujícím resp. sestupujícm se rozhodsne příští neděli. Nová Paka má výhodu domácího prostředí. VSTUP bude zdarma! Pozn.: Z facebooku jsme zkopírovali: Dobrý den, jen krátce ke včerejšímu zápasu v Jičíně. Paka podala si myslím dobrý výkon ale bohužel Jíčinský golman měl dobré zákroky a spousty štěstí, k rozhodčímu Pahulákovi se nemá asi ani smysl vyjadřovat, to necháme na odborníkách... Chci hlavně zdůraznit chování "FANCLUBU NOVÁ PAKA", já si taky rád zařvu a někdy hlasitě ale málo kdy sprostě, to je asi normální a emoce tam prostě byli, ovšem co předváděl jeden "FANOUŠEK" , to jsem opravdu nepochopil. Začít řvát na své hráče, ať jdou do ... a že jsou ... a urážet je, to jsem snad ještě nezažil. Poslední kapka asi byla, když "PACKÝ KOTEL" opustil stadion ještě před posledním sirénou a tím vlastně ukázali, jakou mají hráči podporu. Nevím a nechápu to, třeba mě to zde někdo vysvětlí a zareaguje na příspěvek...

Petr Zvolenský: Nedali jsme branky. Kluci hráli dobře, ale domácí taky. Poslední šanci na záchranu máme příští neděli na domácím ledě v Nové Pace.