23.09.2016 18:00
Nová Paka
3:4
(1:1, 0:0, 2:3)
Litomyšl
přát.
Nová Paka, 23.09.2016 18:00

BK Nová Paka

Dressler 40´Brož - Spal, Štěpán, Matějček, Kulhánek, V. Plecháč, Jebavý (Tegel) - Krsek, Šuvara, Vondrlík - Zvolenský, Nádvorník, Hric - Richter 40´Augustin, Havelka, Hloušek; trenér: Zvolenský, vd: Šmika

HC Litomyšl

Kalousek - Kovář, Voříšek, Procházka, Fajfr, Švec, Velehradský - Budina, Skoumal, Dospěl - Barkoci, Vomočil, Drobný - Pilava, Šula, Dvořák - Sokol; trenér: Stanislav Mečiar, vd: Sokol
Branky a nahrávky: 4:30 Tomáš Havelka (Jaroslav Richter), 46:48 Tomáš Nádvorník (Tibor Hric, Martin Matějček), 59:59 Karel Hloušek - 6:13 Šula (Velehradský), 50:58 Drobný (Barkoci), 53:43 Drobný (Barkoci), 57:02 Barkoci (Drobný) . Rozhodčí: Michal Pahulák - Runštuk, Bednář . Vyloučení: 7 a TS : 7 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 67 . Střely na branku: 27:29 . Průběh utkání: 1:0, 2:1, 2:4, 3:4 .
Domácí byli v první třetině mírně lepší. Hosté v prvních dvou oslabeních ukázali vyspělou kombinační hru, kterou nedali soupeři mnoho příležitostí, aby v početní výhodě nebezpečně zahrozili. Naopak domácí nedokázali tuto kombinaci, dobrý pohyb a přehled soupeře přehrát. Skóre se měnilo, když zaútočila třetí řada domácích. Tomáš Havelka dopravil Richterovo nahození za překvapeného Kalouska. To byla jeho jediná chybička v utkání. Jinak svůj tým držel a pomohl výrazně k vítězství. Zanedlouho hosté srovnali střelou Šuly po ledě k levé tyči. Ve druhé třetině byli hosté lepším týmem, ale domácí hokejisty držel skvělým výkonem Jakub Dressler. Do poslední třetiny domácí prostřídali sestavu. Augustin ve třetím útoku nahradil Richtera a v brance nastoupil premiérově šestnáctiletý Dominik Brož. Sice zaznamenal "hattrick", ale nepodal špatný výkon. Trochou nepozornosti věnoval hostím druhou vyrovnávací branku. Třetí mu vymetla levý růžek a čtvrtou obdržel po kombinaci. Domácí kosmeticky upravili skóre v poslední třetině v power-play Karlem Hlouškem. V sobotu se v Turnově nehraje z důvodu neúplné sestavy domácích.

Ohlasy po utkání

Zvolenský: Vyzkoušeli jsme další hráče a mladého brankáře. Celkem jsme obstáli. Nálada je dobrá. Mečiar: Pěkné prostředí, krásná hala a nádherné okolí. Rád se sem v zimě vrátím. Hráli jsme uvolněně, dobře jsme kombinovali. Jsme spokojeni.

Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři