Nová Paka, 04.10.2017 18:00

Škop (Brož) - Spal, Kulhánek, Pour, Chleborád, Jebavý, Zvolenský, Hric, Krsek, Šuvara, Barbora, Kerekanič, T. kadeřábek, Richter, Rychlovský, Hloušek, Svoboda

HC Jičín

Beneš (Pivrnec) - Houser, Najman, Štěpán, Mikolášek, Kejmar, Weiss, Kollman, Sedmík, Průšek, Nový, Pletka, Hladík, Němec, Borovec, Vajsejtl
Branky a nahrávky: 17:57 Pletka (Vajsejtl, Najman), 29:34 Pletka (Vajsejtl, Kejmar), 55:51 Hladík (Průšek) . Rozhodčí: Karlík - Roischer, Gančarčík . Vyloučení: 6 a OT (Kadeřábek) - 7 . Využití: 0:2 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 207 . Střely na branku: 30:24 . Průběh utkání: 0:3 .
Derby utkání rozhodla střelecká parketa extraligového Václava Pletky v přesilových hrách. Duel byl herně vyrovnaný. Jenže domácí nenašli po celých šedesát minut recept na výborného Beneše v jičínské brance. Posledních deset minut vsadili domácí vše na ofenzivu, ale ani nejvyloženější šance si nenašly správnou cestu do jičínské branky. Beneš i trochu štěstí, ale to k výbornému výkonu patří. Na domácích hokejkách tentokrát štěstí nebylo. Snad příště. Poprvé nastoupil Petr Zvolenský. Předvedl výkon výborný. Taktéž vrchlabský Michal Chleborád hrál letos poprvé v novopackých barvách. Stejně jako mladý nadějný dorostenec Michal Svoboda, který ještě trochu kazil. U něho to vyplývalo z aktivity a tak je to v nejlepšímm pořádku. Velké šance neproměnil Tibor Hric, Dominik Barbora a další.

Petr Zvolenský (Nová Paka) - První třetina dobrá. Ve druhé jsme trochu polevili a pak jsme výkon stupňovali. Nepropadli jsme, ale zahájili jsme aktivitu příliš pozdě. Někteří hráči ještě nejsou v tempu a složení řad není zatím optimální. V kabině je nálada dobrá, tak uvidíme ...