15.10.2017 17:00
Nová Paka
4:6
(1:1, 1:4, 2:1)
Nový Bydžov
4.
Nová Paka, 15.10.2017 17:00

BK Nová Paka

Škop (Bouška) - Ersepka, Spal, Kulhánek, Pour, Chleborád, Jebavý, Zvolenský, Hric, Barbora, Kadeřábek, Richter, Rychlovský, Hloušek, Adolf, Svoboda, Bernard

Stadion Nový Bydžov

Veselý (Krejčí) - Havelka, Myslivec, Novák, Jiránek, Kubišta, Kozák, Pilný, Vosyka, Černý, Malý, Hlaváček, Jebavý, Poštolka, Nedbal, Kraučuk, Chára
Branky a nahrávky: 16:27 Zvolenský (T. Kadeřábek), 27:43 Jebavý, 46:38 Zvolenský (T. Kadeřábek, Richter), 58:00 Hric (Pour) - 1:22 Jebavý, 21:09 Hlaváček (Chára), 21:24 Kozák (Jebavý), 24:09 Jebavý, 28:42 Kozák (Havelka), 59:54 Kubišta (Chára) . Rozhodčí: Veselý - Mertlík, Pecha . Vyloučení: 6 : 8 . Využití: 1 : 0 . V oslabení: . Diváci: 175 . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 4:5, 4:6 .
K utkání nenastoupili důležití domácí útočníci. Radek Krsek - nemocný, Jakub Šuvara - pracovně Francie, Jan Kerekanič - zranění. Úvod přinesl domácím lety prověřené prokletí. Brzká inkasovaná branka v úvodu jim sebrala vítr z plachet. I kdyby se trenéři "přetrhli" toto prokletí nezmění. Již ve druhé minutě vedli hosté brankou Drahoše Jebavého. Vyrovnal až v závěru třetiny Petr Zvolenský, hrající v nově sestaveném prvním útoku. Domácí měli být hodně rádi za tento skórový vývoj, ale ne. Přes to, že je trenéři nabádali, otevřeli v úvodu druhé třetiny hru a díky tomu od zkušených hráčů soupeře inkasovali jednu branku za druhou. Poklona divákům, že v těchto chvílích nevzali do zaječích a nezmizeli do bezpečí svých domovů. Obnovený fanklub byl tento večer svému týmu skutečnou oporou. I za tohoto stavu neumdlévajíce fandil a povzbuzoval k zlepšenému výkonu. Skóre se zastavilo na hrozivých 1:5. Domácí tým postupně snižoval velmi nepříznivý stav. Dvě minuty před koncem brankou Tibora Hrice byl stav 4:5. Před tím spálil velkou šanci Jan Kulhánek a hlavně novic v sestavě Jaroslav Adolf, který únikem "vymíchal hostujícího Veselého, ale jehom koro´touč mířil jen do tyče. Nechtěně zabránil kotouči do sítě hostí Tomáš Kadeřábek atd. Velké věci předváděl v závěru utkání domácí brankář Pavel Škop. Domácí úspěšní v power-play nebyli. Hosté pečetili vítězství šest vteřin před koncem.

Ohlasy po utkání

Petr Zvolenský (Nová Paka): Hrůzných prvních deset minut ve druhé třetině nás připravilo o výsledek. Na druhou stranu se patří poděkovat hráčům, že nepříznivý vývoj zastavili a v závěru se přiblížili bodům. Snad to bude varováním do příštích utkáních.

Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři