Jaroměř, 07.01.2018 17:00

HC Jaroměř

Navrátil (Prokš) - Merkl, Ježík, Mišinec, Kotrč, Koblížek, Růta, Souček, Bujňák, Háze, Všetečka, Hlavnička, Hamáček, Světlík, Kačerovský, Vejman, Čtvrtečka, Pekárek

Bouška (Škop) - Chleborád, Pour, Ersepka, Spal, Kulhánek, Pulec, Svoboda, Jindra, Jebavý, Krsek, T. Kadeřábek, Kerekanič, Hric, Barbora, Šuvara
Branky a nahrávky: 1:54 Čtvrtečka (Koblížek), 33:24 Čtvrtečka (Hamáček, Kačerovský), 54:32 Vejman (Světlík), 56:59 Čtvrtečka (Světlík) - 33:42 Jindra (T. Kadeřábek, Barbora), 39:02 Hric (Šuvara), 41:59 Barbora . Rozhodčí: Petr - Řezníček, Kozák . Vyloučení: 6 a TS a OT (Čtvrtečka) a OK (Vejman) - 4 5+OK (Kerekanič) a 5+OK (Spal) . Využití: 1:1 . V oslabení: . Diváci: 130 . Střely na branku:25 : 27 . Průběh utkání:2:0, 2:3, 4:3 .
Brzká branka v síti hostí ovlivnila jejich výkon po část první třetiny. Domácí byli lepší, ale dobrým výkonem držel svůj tým Martin Bouška. V úvodu druhé třetiny domácí zvýšili vedení druhou brankou Čtvrtečky. Po osmnácti vteřinách přišlo snížení z hole nového hráče hostí Jana Jindry po spolupráci celé řady Kadeřábek, Barbora. Vyrovnání přinesl rychlý Hric po Šuvarově přihrávce. Do vedení se hosté dostali na začátku třetí třetiny samostatnou akcí Dominika Barbory, ale pak už je zastavila tyč a břevno. Dle některých to byla branka, ale rozhodčí ji neuznal. Pak přišly šťastné chvilky domácích. Srovnal Vejman a vítěznou branku zaznamenal střelec večera Roman Čtvrtečka

Petr Zvolenský (Nová Paka): Hráli jsme dobře, ale na body jsme nedosáhli. Jsou to důležitá utkání, ale nedaří se výkon dotáhnout do bodového úspěchu.