23.10.2016 17:00
Nový Bydžov
1:6
(0:2, 1:1, 0:3)
Nová Paka
7.
Nový Bydžov, 23.10.2016 17:00

Stadion Nový Bydžov

Bartozel (Veselý) - Vosyka, Mádle, Kubišta, M. Kozák, Špaček, Bezděk, Postolka, Nedbal, Bradler, Menyhárt, Myslivec, Jebavý, Matouš, Hlaváček, L. Kozák

BK Nová Paka

Abrahám (Škop) - Spal, Štěpán - Zvolenský, Pour - Jebavý, Kulhánek - Krsek, T. Kadeřábek, J. Kadeřábek - Šuvara, Ukhin, P. Plecháč - Hloušek, Nádvorník, Hric (Havelka)
Branky a nahrávky: 25:11 Bezděk (Jebavý, Menyhárt) - 1:58 Ukhin, 11:19 T. Kadeřábek (J. Kadeřábek), 37:23 Šuvara (Ukhin), 42:20 Hloušek (Hric, Nádvorník), 52:11 T. Kadeřábek (J. Kadeřábek, Spal), 57:09 Šuvara . Rozhodčí: Veinfurter - Macek, Dudadík . Vyloučení: 3 a OT (Bezděk) - 5 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 150 . Střely na branku: 19:40 (4:19, 7:7, 8:14) . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:6 .
Domácí si v předchozím duelu na vlastním ledě vyšlápli na obhájce z Náchoda, souboj s Novou Pakou se jim ale nevydařil, navíc se po porážce propadli až na samotné dno tabulky. Pouze jednou se v zápase dostali na rozdíl branky ke svému soupeři. Nová Paka komplikace nepřipustila a potvrdila svoji pozici v horní polovině tabulky.

V úvodu utkání předvedl ruský taneček s kotoučem Jaro Ukhin. Kotouč provedl útočným pásmem až za bezradného domácího gólmana. Výbornou první třetinu završil druhou brankou Tomáš Kadeřábek, když procedil kotouč gólmanovi pod rukou a stihl jej ještě dotlačit za brankovou čáru ve vlastním oslabení. Velká převaha hostí, ale v úvodní části další branky nepřinesla. Naopak domácí několikrát zahrozili. Ve druhé třetině využili bydžovští Bezděkem přesilovku a dokázali vyrovnat hru, ale v závěru části se prosadil bojovník Jakub Šuvara. Přinesl vzruh v útočné třetině a po zmatku domácích dopravil přesnou přihrávku Jara Ukhina do domácí klece. Dvoubrankový náskok hosty pokropil živou vodou a v závěrečné třetině nenechali nikoho na pochybách, že vyhrají. Své vítězství stvrdili třemi hezkými brankami. Zejména kombinace z hole na hůl třetí řady přinesla nejhezčí branku utkání. Po vyhraném vhazování převzal kotouč Tibor Hric. Jeho okamžitá přihrávka na Karla Hlouška přinesla zakončení do poloodkryté branky nešťastného Bartozela v bydžovské brance. Prosadil se znovu lídr týmu Tomáš Kadeřábek, když řešil zakončení netradičně. Už nemohl na poslední chvíli s kotoučem téměř nic dělat a tak se rozhodl k překvapení všech jej jen postrčit kulečníkovým způsobem. Kotouč se protáhl pod betony po páté do domácí branky. A ještě přišel na řadu nezměrný bojovník Jakub Šuvara, který po získání kotouče za domácí brankou vyjel k pravému bodu vhazování a do protipohybu poslal kotouč po šesté do domácí sítě. Vysoká výhra se rodila postupně a spolehlivě odvála rozčarování po domácí prohře s Hronovem.

Děkujeme divákům, že nás přijeli do Nového Bydžova povzbudit a FANS KLUBU, který celé utkání bubnováním a popěvky celý tým podporoval!

Tuto středu 26. října se nehraje!

Osmé kolo základní části je přesunuté na neděli 21. ledna 2017 od 17:00 v Jaroměři. Je to z důvodu snižování středečních termínů na základě požadavků HC Jičín.

Ohlasy po utkání

Petr Zvolenský, trenér Nové Paky: Dnes hrál tým dle představ a pokynů. Mohl jsem být klidný po celý průběh utkání. Prohra v domácím prostředí v minulém kole stále moc mrzí a především výkon předvedený před vlastním publikem nám přinesl těžkou noc. Všechno je k něčemu dobré, dnes jsme se vyvarovali zbytečností a poklidně jsme utkání dovedli k plným třem bodům. Hráli jsme dobře. Velmi mě potěšil herním výkonem Petr Plecháč, který byl na svém místě velice platným hráčem. Ještě nám stále zbývá mnoho věcí k řešení. Mám tam ještě jednoho beka, který stále vymýšlí. Musí zjednodušit hru a pak bude i on spokojen. "Já ho zlomím". :)

Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři