10.10.2018 18:00
Nový Bydžov
3:4 pr.
(1:0, 1:1, 1:2 - 0:1)
Nová Paka
2.
Nový Bydžov, 10.10.2018 18:00

Stadion Nový Bydžov

Veselý (Pavlíček) - Kulhánek, Doskočil, Novák, Klust, Malý, Nedbal, Štěpán, Jiránek, Kubišta, Kozák, Veselý, Černý, Hlaváček, Jebavý, Postolka, Chára; vedoucí - Petr Lechman, trenér - Jan Kubišta

BK Nová Paka

Veselý - Pulec, Spal - Zeman, Erban - Chleborád, Pour - Hric, Kadeřábek, Šuvara - Kerekanič, Hnik, Malík - Krsek, Mach, Kloutvor - Teuber, vedoucí/asistent - Luboš Petera, trenér - Aleš Půlpán
Branky a nahrávky: 7:49 Veselý (Černý), 30:15 Hlaváček (Kulhánek), 52:54 Kulhánek (Jebavý) - 32:26 Pour (Kerekanič), 44:33 Kadeřábek (Hric), 52:00 Kerekanič (Malík), 61:58 Hnik (Malík) . Rozhodčí: Petr - Pechánek, Řezníček . Vyloučení: 6:3 . Využití:1:1 . V oslabení:1:0 . Diváci:218 . Střely na branku: 37:37 . Zblokované střely: . Hity: . Vhazování: 26:28 . Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3, 3:4 .
V pozměněné sestavě oproti prvnímu kolu se tým Nové Paky představil na ledě zkušeného soupeře. Domácí měli v sestavě kvalitní hráče. Oproti minulé sezóně přinesli do sestavy mnoho nových jmen, podobně jako hosté, se zkušenostmi z vyšších soutěží. V jejich barvách nastoupili také hráči, kteří prošli v minulosti týmem Nové Paky (Jan Kulhánek, Jakub Štěpán a Pavel Malý).

Hosté měli v první třetině devatenáct střel na branku, ale ani jednou nepřekonali velmi dobře chytajícího Michala Veselého. Naopak domácí z útoku dva na jednoho překonali skvělého hostujícího Františka Veselého v osmé minutě brankou Tomáše Veselého. Ve druhé třetině se hosté ještě zlepšili, ale branku jim vstřelil v oslabení Martin Hlaváček po přesné přihrávce Honzy Kulhánka. Hosté snížili zakrátko Radkem Pourem. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Oba týmy produkovali ofenzivní otevřenou hru, která přinášela mnoho zakončení. Oba gólmani byli svým týmům oporami. V poslední třetině se radovali dvakrát hosté, když nejprve Tomáš Kadeřábek srovnal stav utkání ranou po ledě a pak se konečně trefil Honza Kerekanič, který si vytvořil v průběhu utkání nejvíce střeleckých pokusů. Škoda vyloučení Radka Poura, kterého domácí využili ke srovnání skóre Honzem Kulhánkem. Utkání gradovalo v prodloužení, kdy ve hře tři ku třem nejprve měli šanci domácí, ale hosté zachránili a pak už vévodili jen oni a po čtvrtém pokusu překonali gólmana domácích po krásném vyšachování trojice Zeman, Malík a střelcem Františkem Hnikem.

Novinka: Na střídací lavici hostí z Nové Paky se objevil Jiří Hronek, tatínek velmi talentovaného obránce národního týmu a hráče, který má první tři premiérové starty za tým NHL DETROIT RED WINGS, klubu kde získal náš dobrý kamarád Dominik Hašek svůj Stanley Cup. Pozn.: Až tak může být blízko k nejlepší hokejové soutěži světa. Jak nám řekl současný trenér našeho týmu Aleš Půlpán, Filipa chtěli v Hradci Králové v dorostovém věku vyřadit z týmu. Byl to v té době útočník. Viděl jsem v něm velmi obratného bruslaře, zařadil jsem ho na pozici obránce, kde své kreativní návyky z útoku uplatnil a dnes je velmi platným tvořivým obráncem. Toho jsme si všimli všichni na posledním mistrovství světa, kde Filip skutečně předváděl tvořivou hru. Přejeme hodně štěstí.

Ohlasy po utkání

Aleš Půlpán - utkání ukázalo mnoho chyb na naši straně.

Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři