24.10.2018 18:00
Opočno
1:7
(0:3, 0:2, 1:2)
Nová Paka
6.
Opočno, 24.10.2018 18:00

HC Opočno

Sajdl - Řehák, Sajdl, Kubíček, Jakl, Hejduk, Franc - Lukášek, Libnar, Řehák, Slezák, Srpek, Škrabal, Brožek, Šafář, Hladík, Rail, Mervart. Trenér: Daniel Trubač.

BK Nová Paka

Veselý - De Carvalho, Spal, Zeman, Erban, Chleborád, Pour - Malík, Kadeřábek, Šuvara, Hidveghy, Hnik, Kerekanič, Krsek, Kloutvor, Mach, Moník Trenér: Aleš Půlpán. Vedoucí: Bohumil Šmika.
Branky a nahrávky: 3.De Carvalho (Kadeřábek, Malík), 12. Erban (Kerekanič), 13. Šuvara (Kadeřábek, Malík), 26. Malík (Šuvara), 35. Malík, 54. Krsek (Erban), 56. Kloutvor (Zeman) - 55. Brožek (Slezák). Rozhodčí: Pecha - Kareš, Všetečka . Vyloučení: 10:22 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:2 . Vhazování: 24:36 Diváci: 100 . Střely na branku: 16:38 . Průběh utkání:6:0, 6:1, 7:1 .
Utkání, které mělo přinést body po nepovedeném utkání v domácím prostředí s Jaroměří, bylo pro hosty velmi důležité. Od úvodního vhazování byla viditelná snaha o podání maximálního výkonu. Tomu postupem času pomohlo trochu sportovního štěstí. Vedení přinesla Nové Pace první řada. Po vyšachování v útočné třetině otevřel skóre Dalibor de Carvalho za asistencí Tomáše Kadeřábka a Davida Malíka. Druhou branku přidal od modré nečekanou a pohotovou střelou Jiří Erban. Domácí brankář Tomáš Sajdl si na kotouč sáhl, ale ten mu propadl přes lapačku za jeho záda. O minutu později ve třinácté minutě pojistila vedení znovu první řada hostí. Kombinace Davida Malíka s Tomášem Kadeřábkem vedla na střelce branky Jakuba Šuvaru. Domácí gólman byl bezmocný. Baroni hráli stále velice rychlý hokej. V osobních soubojích si počínali srdnatě a hbitě. Jejich touha po skórování byla nezdolná. Narůstající skóre je v žádném okamžiku netrápilo. Bojovali a neustávali ve své snaze po celý průběh hry. Na malé ploše bylo k vidění mnoho osobních soubojů bez hrubých a záludných zákroků. Uložené tresty vyplývaly ze hry. V poslední třetině rozhodčí zbytečně narušoval hru nepřesnými výroky, které v některých případech odvolal na popud čárových, že tak nebylo. Skóre k radosti Nové Paky narůstalo jen na jejich straně. Čtvrtou branku dal David Malík. Od mantinelu trefil malý kousek odkryté části domácí branky. Nešťastnému gólmanovi se kotouč otřel o pravé rameno a skončil v horním růžku. Na pět nula zvyšoval znovu David Malík (čtvrtým bodem v utkání). V oslabení všem ujel a proměnil. Na šest nula zvyšoval Radek Krsek po závaru před Sajdlem znovu v oslabení. Pak snížili domácí střelou Dariuse Brožka po ledě. Zrušili tak první možnou nulu na kontě Františka Veselého v dresu Nové Paky. Poslední branku utkání vsítil Lukáš Kloutvor dorážkou po šanci Tomáše Zemana.

Ohlasy po utkání

Aleš Půlpán - Hra měla spád. Hráči udrželi vysoké tempo po celý průběh utkání. Jsem rád, že se neopakoval kolaps z utkání s Jaroměří.

Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři