11.12.2016 17:00
Nová Paka
5:6
(1:1, 1:4, 3:1)
Hronov
20.
Nová Paka, 11.12.2016 17:00

BK Nová Paka

Škop, 40´Táborský - Spal, Kulhánek, Pour, Jebavý, Chleborád, Vondrlík, Hloušek, Hric, Krsek, Štěpán, Tatar, Kloutvor

HC Wikov Hronov

Mahdal (Karban) - Petr, Fišer, Glos, Podzimek, Dudadík, Mašek, Mlateček, Exner, Perutek, Meier, Franců, Stelzig, Dostál
Branky a nahrávky: 3:37 Hloušek (Hric), 27:35 Tatar (Vondrlík), 50:02 Krsek (Spal), 51:52 Krsek, 53:32 Krsek (Kulhánek) - 7:09 Mlateček (Dudadík), 27:57 Mašek (Perutek), 35:42 Fišer, 36:42 Glos (Podzimek), 38:19 Glos (Franců), 46:19 Petr . Rozhodčí: Machač - Kubišta, Macek . Vyloučení: 6+OK (Hric) : 6 . Využití: 2:3 . V oslabení: . Diváci: 155 . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:6, 5:6 .
Před utkáním měli domácí mnoho starostí se zajištěním dostatečného počtu hráčů. Spíše se jednalo o to zda bude k utkání k dispozici alespoň minimální počet hráčů a zda bude moci být odehráno. Hráčům, kteří k utkání nastoupili patří poděkování. S nemocí ulehl Tomáš Nádvorník. Mezi zraněnými zůstal Petr Zvolenský. K utkání se pro pracovní povinnosti málem nedostavil Tibor Hric a bouračka na silnici opozdila další hráče. Přes tyto komplikace odehráli domácí v první třetině výborný duel. Škoda neproměněných šancí a obdržené branky, která padla po faulu na domácího gólmana v brankovišti. Ve druhé třetině se dostali domácí znovu do vedení, ale lacinou brankou hosté velmi brzo vyrovnali. Osudným se jim stalo vyloučení domácího kapitána a nejlepšího obránce v třicátépáté minutě. Hosté obě nabídky využili a do konce druhé třetiny přidali ještě jednu pojistku. Domácí gólman pro nevolnost opustil branku. Do třetí třetiny nastoupil Štěpán Táborský. Pak byl vyloučen na dvě minuty Tibor Hric, ale neunesl verdikt a emočním projevem si vykoledoval dva osobní tresty. Tuto výhodu hosté využili k definitivnímu KO domácích. Když už i někteří diváci odešli, nastaly minuty zázraku. Během tří minut třikrát skóroval Radek Krsek a bylo to o pouhou branku. Ale domácím štěstí nebylo více přáno. Kotouč z hole nešťastného Ondřeje Spala šel přes ochranné sklo. Dvouminutový trest domácí zastavil a utnul tažení za změnou skóre. Branku v oslabení neobdrželi, ale čas se neúprosně blížil ke konci hrací doby. Ještě power-play, ale i to nevyšlo a tak zas s prázdnou.....

Ohlasy po utkání

Petr Zvolenský: První třetinu jsme byli aktivní a lepší, hra měla spád a kombinaci. Ve druhé řešili hráči většinu akcí samostatně a to vedlo k poklesu výkonu. Na konci třetiny jsme střídali brankáře pro jeho nevolnost. V poslední třetině jsme se zlepšili. Zastavil nás trest do konce Tibora Hrice. Byl plný emocí a neudržel se. Závěr byl zázračný, ale na zisk znovu nestačil.

Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři