24.11.2019 17:30
HC Řisuty
3:4 pr.
(1:2, 1:1, 1:0 - 0:1)
Nová Paka
20.
Slaný, 24.11.2019 17:30

HC Řisuty

Jiroušek (Smetana) – Novák F., Potěchin (C), Zderadička, Kolářík (A), Rudovský, Zavřel, Dostál – Fortelka (A), Řepka, Náprstek – Keszi, Vyskočil, Formánek – Danov, Patyk, Paršakov – Okegawa, Holub

BK Nová Paka

Vacek (Mahdal) – Malík, Mlčoch, Bezděk, Müller, Pohl, Suvorov, Abraham (C) – Foerster, Ukhin, Hnik (A), Půlpán T., Půlpán A. (A), Hric, Kloutvor, Skvrně, Hidveghy
Branky a nahrávky: 16. Vyskočil (Keszi, Kolářík), 32. Holub (Fortelka, Potěchin), 55. Holub (Potěchin, Patyk) – 6. Půlpán A. (Hidveghy, Mlčoch), 17. Hric (Škvrně, Foerster), 28. Půlpán T. (Malík, Suvorov.), 62. Hnik (Malík) . Rozhodčí: Šperl – Šimánek, Teršíp . Vyloučení: 4:8 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4 .

Netradičně v neděli vyjeli novopačtí bruslaři k venkovnímu zápasu do Slaného, kde své domácí zápasy sehrává HC Řisuty.

První střelou v zápase byl vyzkoušen Denis Vacek, ten si s ní bez jakýchkoliv problémů poradil. Zanedlouho prověřili domácího gólmana naopak novopačtí hokejisté. V šesté minutě se podařilo změnit skóre ve prospěch hostů. Po dlouhé přihrávce od Marka Mlčocha se dostal do přečíslení Aleš Půlpán s Patrikem Hidveghym a prvně jmenovaný přesně zakončil. Ke konci první třetiny Řisuty srovnaly na 1:1. Pouhých 22 vteřin trvalo, aby se Nová Paka dostala do vedení znovu. Tibor Hric vystřelil z levého kruhu a následně dorazil puk za domácího brankáře.

Ze začátku druhého dějství měli výrazně navrch hokejisté Nové Paky, kdy domácí brankář musel několikrát zasahovat. V osmé minutě zvýšili hosté na rozdíl dvou branek zásluhou Tomáše Půlpána, který prostřelil Jirouška mezi betony po asistenci Davida Malíka a Alexandera Suvorova. V polovině utkání založili domácí rychlý protiútok, který skončil přesnou střelou Holuba pod břevno.

V poslední třetině byli více aktivnější domácí. To zúročili pět minut před koncem utkání z hole Holuba a vyrovnali 3:3.

Zápas tak musel pokračovat do prodloužení, ve kterém byla Nová Paka výrazně lepším týmem, a to definitivně potvrdil František Hnik, který po přihrávce Davida Malíka zakončil do prázdné svatyně.

Ohlasy po utkání

Aleš Půlpán - Výborně nám zahrály všechny tři lajny a zároveň zachytal Denis Vacek. Bohužel naším častým vylučováním soupeř srovnal hru a chvíli před koncem vyrovnal na 3:3. Před koncem jsme měli šanci na tři body, bohužel se nám to nepovedlo, ale v prodloužení jsme byli jasně lepším týmem.

Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři