01.02.2020 17:00
Nová Paka
2:6
(2:2, 0:1, 0:3)
Trutnov
37.
Nová Paka, 01.02.2020 17:00

BK Nová Paka

Mahdal (Vacek) – Abraham (C), Bezděk, Mlčoch, Müller, Holý, Suvorov – Vrba, Janča, Kloutvor, Kerekanič, Malík, Hric (A), Půlpán T., Foerster, Půlpán A. (A), Hnik

HC Trutnov

Ašenbrenner (Krofta) – Vácha (A), Junek, Faltys, Jirásek, Kynčl, Suk, Višňák, Pohl, Višňák – Janoušek, Kubinčák (A), Poul, Bucek, Leder, Krsek, Fedulov (C), Planý, Starý, Tatar, Škvrně
Branky a nahrávky: 15. Müller (Bezděk, Hnik), 16. Foerster (Půlpán) – 9. Planý (Kubinčák), 14. Kubinčák (Tatar), 40. Starý, 42. Tatar (Junek, Vácha), 44. Planý (Starý, Kynčl), 57. Škvrně (Planý, Fedulov) . Rozhodčí: Tomáš Battěk – Svatopluk Marek, Jakub Dědek . Vyloučení: 4:6, navíc NPA Abraham OT . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 648 . Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:6 .

Jedno z nejdůležitějších utkání čekalo na Novou Paku a Trutnov v první únorový den. Z vyrovnaného zápasu odešli jako vítězové hokejisté Trutnova, kdy rozhodla nevyužitá novopacká přesilovka 5 na 3 a dva rychlé góly na začátku závěrečné třetiny.

Domácí vlétli do utkání sebejistě a Trutnov téměř k ničemu nepouštěli. První střela na Michala Mahdala přišla až šesté minutě, tu ale bez větších komplikací zlikvidoval. Po několika novopackých šancích přišla trutnovská, kterou využil Planý a otevřel tak skóre zápasu. Ve 14. minutě ve vlastním oslabení dostal hosty do dvoubrankového vedení Kubinčák. Za půl minuty odpověděl Tomáš Müller přesnou střelou po asistencích Lukáše Bezděka a Františka Hnika. Za další minutu bylo vyrovnáno! Petr Foerster využil nahrávku Aleše Půlpána a zamířil do téměř odkryté brány. To bylo ale bohužel ze strany domácích vše.

Druhá třetina byla na pohled vyrovnaná, o jedinou změnu průběžného výsledku se postaral Starý, který dokázal využít svůj únik.

V posledním dějství o vítězi utkání prakticky rozhodly první tři minuty. V těch se stihl trefit nejdříve trutnovský Tatar. Ten si obhodil domácího gólmana a zakončoval do prázdné svatyně. Téměř okamžitě dorazil puk do brány Planý, a hosté tak odskočili už na rozdíl tří branek. Do brány následně zamířil místo Michala Mahdala Denis Vacek. Kosmeticky upravil skóre na konečných 2:6 Škvrně a Trutnov si tak z novopacké arény odvezl všechny tři body.

Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři