08.02.2020 18:00
HC Řisuty
5:4
(2:1, 0:0, 3:3)
Nová Paka
38.
Slaný, 08.02.2020 18:00

HC Řisuty

Jiroušek (Smetana) – Řepka, Potěchin (C), Zderadička, Kolářík (A), Zavřel, Novák F., Novák A. – Petráš, Patyk, Fortelka (A) – Keszi, Vyskočil, Formánek – Paršakov, Danov, Okegawa

BK Nová Paka

Vacek (Mahdal) – Abraham (C), Bezděk, Mlčoch, Müller, Holý, Suvorov – Půlpán A. (A), Kerekanič, Hric (A), Hnik, Malík, Janča, Kloutvor, Půlpán T., Foerster
Branky a nahrávky: 6. Patyk (Petráš, Fortelka), 17. Fortelka (F., Potěchin), 51. Kolářík (Keszi, Formánek), 60. Formánek (Patyk, Kolářík), 60. Danov (Vyskočil) – 1. Mlčoch (Abraham, Půlpán A.), 44. Petrák (Havrda, Půlpán T.), 45. Hnik (Malík, Půlpán T.), 56. Müller (Hnik, Půlpán T.) . Rozhodčí: Malota – Juránek, Baxa . Vyloučení: 7:10, navíc NPA A. Půlpán OT . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 54 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 5:4 .

Do utkání vstoupila Nová Paka na výbornou, už v první minutě otevřela skóre z hole Marka Mlčocha, který přesnou střelou zakončil do levé šibenice po přihrávkách Lukáše Abrahama a Aleše Půlpána. Na 1:1 se trefil řisutský Patyka. Ten stál před prázdnou brankou a doklepl kotouč do brány. Do konce první třetiny ještě Řisuty strhly vedení na svou stranu, kdy v přesilové hře zakončil Fortelka.

Druhá třetina změnu stavu nepřinesla, ačkoliv k vidění byly šance na obou stranách. Až začátek posledního dějství byl pro Novou Paku štědrý. Ve čtvrté minutě srovnal Martin Petrák po střele Maxima Havrdy. O devět vteřin později odskočili hosté zásluhou Františka Hnika, který vymetl šibenici. Asistence David Malík a Tomáš Půlpán. Po polovině třetiny novopačtí hokejisté polevili v útočném snažení a domácí Kolařík srovnal na 3:3. Nová Paka se následně dostala do vedení znovu. Tomáš Müller prostřelil domácího gólmana po asistencích od Františka Hnika a Tomáše Půlpána. Následovala černá minuta pro Novou Paku. V čase 59:37 Řisuty proměnily power-play a stav vyrovnaly. O neskutečných šest vteřin později si domácí vystřelili výhru po tom, co se Danov trefil mezi betony a tři body tak Řisuty uhájily.

Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři