06.09.2019 18:00
Nová Paka
2:6
(0:2, 1:1, 1:3)
Trutnov
8.
Nová Paka, 06.09.2019 18:00

BK Nová Paka

Mahdal (Mašek) – Malík, Abraham, Mlčoch, Bezděk, Müller, Suvorov, Svoboda, Štěpán – Hidveghy, Hnik, A. Půlpán, Nevyhoštěný, Foerster, T. Půlpán, Kloutvor, Ukhin, Hric, Kerekanič, Dvořák, Smékal

HC Trutnov

Ašenbrenner (Pivrnec) – Faltys, Višňák, Vácha, Pražák, Kynčl, Suk, Junek, Kubinčák, Martinec, Semorád, Jedlička, Krsek, Svoboda, Fedulov, Janoušek, Tatar, Vacek, Kozák, Poul
Branky a nahrávky: 25:20 Hric, 52:20 Martínek (Müller, Hnik) – 6:25 Semorád (Višňák, Svoboda), 19:43 Kubinčák (Semorád, Fedulov), 36:56 Semorád (Kubinčák, Višňák), 40:17 Fedulov (Svoboda, Višňák), 49:32 Martinec (Kubinčák, Semorád), 52:47 Svoboda (Semorád) . Rozhodčí: Veinfurter - Mertlík, Řezníček . Vyloučení: 13:14 a 2x TS . Využití: 1:3 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 150 . Střely na branku: . Vhazování: . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5, 2:5, 2:6 .

V generálce na ligu Nová Paka neobstála.

Oba týmy nastoupili v téměř kompletní sestavě. V první třetině se hrál vyrovnaný hokej s řadou gólových šancí na obou stranách, bohužel BK Nová Paka žádnou z nich neproměnil a naopak dva góly inkasoval. Nejdříve v sedmé minutě zásluhou hostujícího Semoráda, a poté pár vteřin před odchodem do šaten z hole Kubinčáka. V druhém dějství se se domácí dostávali do mírné převahy i díky několika dvojnásobným přesilovkám. Z nich ale neproudilo nic a jediný z domácích, kdo se v této třetině prosadil byl Tibor Hric po samostatné akci. Jednu branku vstřelili i hosté. Do závěrečné třetiny nastoupili domácí s cílem otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch, to ale téměř hned po spuštění časomíry překazil trutnovský Fedulov a hosté ještě dalšími dvěma přesnými střelami potvrdili svou výbornou produktivitu, která naopak domácí v tomto zápase trápila. Druhý gól BK Nová Paka vstřelil šikovný dvacetiletý útočník Slavie Viktor Martínek, který se na novopackém ledě představil poprvé.

Ohlasy po utkání

Aleš Půlpán - Po neproměněných šancích nám dal soupeř lekci z produktivity. Musíme se z toho poučit a připravit se na středeční zápas.

Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři