Praha - Letňany, ICE ARENA, 18.12.2021 17:00

HC Letci Letňany

Kopřiva (Zeithaml) - Zedek, Kolářík, Lokajíček, Hanuš, Potěchin, Šána, Fiala, Řepík, Kellerstein, Turak, Kropáček, Hlaváč, Vacín, Půlpán, Kastner, Arnošt, Hasil, Wojnar, Pejchal

Vacek (Krinwald): Kotyza, Filip, Najman, Suvorov, Leder, Šípek, Komarov, Jachanov, Kerekanič, Krsek, Nezbeda, Dvořák, Dlask, Maík, Rozanov, Paršakov, Popov, Netušil, Hnik, Foerster
Branky a nahrávky: 7. Kropáček (Hlaváč, Kellerstein), 10. Kastner (Hlaváč, Arnošt), 18. Turek (Fiala, Zedek), 42. Potěchin (Hlaváč, Kropáček), 54. Wojnar (Arnošt, Hanuš) . Rozhodčí: Hlinka - Kučera, Tichý . Vyloučení: 3:3 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 220 . Střely na branku: . Průběh utkání: 5:0 .
Úvod utkání přinesl opatrnou hru, ale již v sedmé minutě domácí Kropáček využil chyb hostí brankou po přihrávce Honzy Hlaváče. Za krátko byl vyloučen hostující Dvořák. Přesilovou hru využil domácí Kastner dorážkou po dezorientaci hostující obrany. V patnácté fauloval mimo hru hostující Paršakov. Hosté se ubránili, ale domácí převahu potvrdili krátce po skončení přesilové hře Turek, když mu do středního pásma přihrál Fiala. Domácí využili rozhozené obrany hostí na útočné modré. Turak rychle projel a střelou na pravou tyč poslal kotouč potřetí do novopacké sítě. Ve druhé třetině se hosté vymanili z převahy domácích, ale přes zvýšenou kvalitu hry nedokázali domácího Kopřivu překonat. V poslední třetině domácí potvrdili skvělou kombinační hrou svoji převahu a dvěma brankami potvrdili jasné vítězství.

Aleš Půlpán (BK): Dneska něm nešlo vůbec nic. Domácí zaslouženě vyhráli. Přehráli nás ve všech činnostech. Musíme to hodit za hlavu a připravit se na příští utkání.

Bc. Pavel Fedulov (BK): Od začátku nepovedené utkání. Ty chyby co jsme udělali v zápase s takovým silným soupeřem samozřejmě hned budou potrestány. Dovolujeme si nesmyslné vyloučení. Děláme ztráty kotoučů v přechodu středního pásma. Nehrajeme zodpovědně v obraně. Zápas nám ukázal naše slabé stránky. Víme na čem máme ještě více pracovat.