Nová Paka, Zimní stadion, 30.10.2022 17:00

Mahdal – Leder, Pekárek, Junek, Vrba, Suvorov, Kotyza – Rossokha, Hnik, Kindyshev, Fedulov, Horyna, Bondar, Hric, Fišar, Nevyhoštěný, Gutsu.

HC Náchod

Novotný – Vytlačil, Štěpán, Řehák, Škoda, Novák – Steklík, Červíček, Vondřejc, Hynek, Franců, Kubasa, Verevochkin, Matouš, Láska, Zeman.
Branky a nahrávky: 16:17 Fedulov (Gutsu, Rossokha; 5/5), 23:43 Kotyza (Kindyshev, Bondar; 5/5), 44:11 Hric (5/5), 50:32 Kotyza (Horyna, Nevyhoštěný; 5/5), 50:55 Gutsu (Rossokha; 5/5), 59:59 Fedulov (Vrba, Kotyza; 5/5) – 29:20 Steklík (Matouš; 5/5), 36:00 Láska (Kubasa; 5/5). Rozhodčí: Petr – Hurei, Boček. Diváci: 189. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Střely na branku: 38:25. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 6:2.
Další utkání série regionální ligy dospělých přineslo do novopacké arény tým Náchoda, bývalého několika násobného mistra této soutěže.

V domácí brance se objevil Michal Mahdal, který u nás chytal v první sezóně II. ligy ČR. Prezentoval se klidným a jistým dojmem. Domácí se dostali do vedení brankou "trenéra" Pavla Fedulova, který obnovil hráčskou kariéru z důvodu zranění hráčů. V tomto utkání pozvedl třetí útok, který soupeři vsítil tři branky.

Ve druhé třetině se domácí díky brance obránce Honzy Kotyzy dostali do dvoubrankového vedení. Domácí měli převahu, ale dvě střely našly cestu za Mahdalova záda a tak se nastupovalo do třetí za stavu dva ku dvěma.

Ve třetí třetině dal vítěznou branku Tibor Hric bekhendem pod horní tyč výborného Novotného. V polovině utkání posunula k vítězství domácí celek druhá řada domácích, když Mirek Horyna připravil nahrávku Kotyzovi do odkryté branky. Za pár vteřin později překonal útočnou modrou Saša Gutsu a svůj únik nejmenší a nejmladší hráč na hřišti excelentně proměnil k radosti celého publika. Tři desetiny vteřin před koncem utkání tečoval přihrávku Davida Vrby "trenér" Pavel Fedulov a pečetil vítězství a svůj dobrý výkon svoji druhou brankou.