Náchod, Zimní stadion, 02.10.2022 17:00

HC Náchod

Kouba – Vytlačil, Řehák, Lelek, Novák – Franců, Steklík, Červíček, Vondřejc, Škoda, Kozák, Kubasa, Matouš, Maršík, Zeman.

Bouška – Pavelka , Heligr, Leder, Najman, Suvorov, Kotyza – Hnik, Horyna, Hric, Sobchenko, Yailov, Bondar, Malík, Nevyhoštěný, Kindyshev.
Branky a nahrávky: 17:05 Kozák (4/5) – 09:16 Hnik (Najman, Malík; 5/5), 23:27 Leder (Horyna, Nevyhoštěný; 5/4), 35:27 Yailov (Sobchenko, Kindyshev; 5/4), 39:51 Horyna (Nevyhoštěný, Hric; 5/4), 40:21 Suvorov (Najman, Hnik; 5/5). Rozhodčí: Padevět – Karlík, Rezek. Diváci: 78. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:3. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 1:48. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5.
První utkání Krajské ligy Královéhradeckého a Pardubického kraje novopačtí hokejisté zvládli.

V první třetině byl domácí kolektiv mírně lepším týmem. Ovšem z vedení se radovali hosté brankou Franty Hnika. Domácí vyrovnali v oslabení. Hra se trenérům nelíbila. Navíc David Malík hrál se sebezapřením po nemoci.

Ve druhé třetině nebyl našemu týmu uznán regulérní gól. Vašek Leder do vedení Novou Paku dostal a zaznamenal branku vítěznou. Třetí branku dala v přesilové hře lajna mladíků, která je zapůjčena z Hronova. Čtvrtou pojistil vedení brankou do šatny Mirek Horyna. V druhé třetině podržel hostující tým brankář Martin Bouška.

V úvodu třetí třetiny dostal Novou Paku k jistému cíli Saša Suvorov.