Nová Paka, Zimní stadion, 23.10.2022 11:45

Kundrík – Vedral, Pekárek, Fišar – Sadílek, Vrba, Krátký, Zumr, Kovařík, Rossokha, Paulus, Černý.

HC Choceň

Zavřel – Votava, Kajsrlík, Matějka, Matějíček – J. Novotný, Záruba, T. Novotný, Michalec, Adámek, Farkas, Sajdl, Pražák, Kučera.
Branky a nahrávky: 14:47 Votava (Adámek; 5/5), 18:57 Farkas (Adámek; 5/5), 29:40 Záruba (T. Novotný; 5/4), 41:08 Michalec (Farkas; 5/5). Rozhodčí: Petr – Suchánek, Mašín. Diváci: 37. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Střely na branku: 0:4. Průběh utkání: 0:4.
V zápase sousedů v tabulce naši hráči první třetinu nestačili na kompaktně hrajícího soupeře. Do druhé třetiny se po změně v sestavě naše hra zlepšila, ale přesto jsme si vytvořili málo vážných šancí. I přes bojovnost, snahu a střelecké pokusy našich hráčů, brankář hostí udržel čisté konto a Choceň si zaslouženě odvezla 3 body.