21.09.2016 18:30
Nová Paka
3:1
(0:0, 1:1, 2:0)
Jičín
přát.
Nová Paka, 21.09.2016 18:30

BK Nová Paka

Abrahám (Brož) - Spal, Štěpán - Pour, Kulhánek 30´Havelka - Jebavý, V. Plecháč (Tegel) - Vondrlík, J. Kadeřábek, Šuvara - Zvolenský, Nádvorník, Hric - Hloušek, Krsek, P. Plecháč - (Augustin, Richter); trenér: Zvolenský, vd: Šmika

HC Jičín

Pivrnec (Beneš) - Chaloupka, Bým, Mikolášek, Soukup, Zörkler, Houser, Kollman, Nový, Chvalovský, Žďárský, Vondráček, Boček, Borovec, Němec, Kysela; trenér: D. Pletka, vd: Jebavý
Branky a nahrávky: 22:49 Radek Krsek (Karel Hloušek), 40:16 Jan Vondrlík (Jan Kadeřábek, Jakub Šuvara), 47:17 Tibor Hric (Petr Zvolenský) - 25:14 Zdeněk Borovec ( Martin Houser, Vojtěch Němec) . Rozhodčí: Pahulák - Karlík, Novák . Vyloučení: 6 : 6 . Využití: 0 : 0 . V oslabení: 0 : 0 . Diváci: 79 . Střely na branku: 41 : 24 (13:7, 7:10, 21:7) . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1 .
Utkání okresních rivalů přineslo atraktivní hokej. V utkání nebylo hluchých míst. Hra měla spád a bylo na obou týmech vidět, že se do soutěže náležitě dobře připravují. Domácí měli převahu v úvodu první třetiny. Hra se postupně vyrovnala. Na nejistého Pivrnce nedokázali domácí najít recept. Postupem hry jej rozchytali a měli s ním nakonec mnoho starostí, aby jej překonali. Mírnou převahu domácí využili krásnou premiérovou brankou v novopackých barvách odchovance Radka Krska do levého Pivrncova růžku, hrajícího za sousední druholigové Vrchlabí. Jenže hosté vyrovnali Borovcem, čímž získali mírnou převahu v druhé třetině. Domácí svůj výkon vystupňovali v poslední třetině, kde zcela bezpochyby svého soupeře přehráli a zaslouženě získali první okresní skalp v této sezóně! Excelování domácích v poslední třetině odstartoval kapitán Honza Vondrlík, když využil kombinaci první řady a zavěsil vítězný gól. Šance střídaly šance a i když góly moc nepadaly, utkání bylo vygradované a velmi pohledné. Pojistku domácím vystřelil Tibor Hric svoji "šablonovitou" střelou z plné jízdy. Pěknou akci zakončoval Tomáš Nádvorník, "ale" jen do tyče.

Ohlasy po utkání

Zvolenský: Poslední utkání s Lomnicí nic neřešilo. Přineslo jasný směr zvýšených tréninků, který kolektiv hráčů akceptoval a dnes již bylo vidět, že to někam směřuje. Máme před sebou v rychlém sledu další těžké přípravné utkání, ve kterých dostanou příležitost další hráči a brankáři. Pletka: V Turnově jsme byli jasně lepší, ale zradila nás koncovka. Dnes jsme narazili na dobře složený a připravený domácí tým. Bylo to kvalitní utkání, které ukázalo, že letošní výkonnost našeho týmu bude lepší než v minulé sezóně.

Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři