05.02.2017 17:00
Nová Paka
5:4
(2:0, 1:1, 2:3)
Jičín
2. kolo
Nová Paka, 05.02.2017 17:00

BK Nová Paka

Škop (Táborský) - Spal, Štěpán, Pour, Zvolenský, Jebavý, Kulhánek, Vondrlík, T. Kadeřábek, J. Kadeřábek, Hloušek, Nádvorník, Hric, Krsek, Šuvara, Lepka, P. Plecháč

HC Jičín

Beneš (Pivrnec) - Buchar, Houser, Mikolášek, Artl, Zörkler, Brzák, Weiss, Kollman, Kysela, Nový, Mizera, Klaban, Němec, Hloušek, Vondráček, Žďárský, Borovec, Abel
Branky a nahrávky: 4:34 Šuvara (Hric), 14:24 Nádvorník (Kulhánek), 33:06 Zvolenský, 46:10 Zvolenský, 59:30 Vondrlík (T. Kadeřábek, J. Kadeřábek) - 24:28 Vondráček (Houser), 41:59 Klaban, 42:48 Houser (Weiss), 45:56 Borovec (Němec) . Rozhodčí: Veinfurter - Macek, Dudadík . Vyloučení: 5 a TH (Šuvara) a TS (Nádvorník) : 6 . Využití: 1:1 . V oslabení: 1:1 . Diváci: 273 . Střely na branku: 25:28 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:4, 5:4 .
V první třetině dominovali domácí a nic nenasvědčovalo opaku, ale úvod druhé třetiny změnil vše. Hloupého přestupku se dopustil Jakub Šuvara. V oslabení domácí sice inkasovali pouze jednou a brzo zvýšil na rozdíl dvou branek Petr Zvolenský, ale další ztráta přišla se zraněním Radka Krska. Hráčům patří složit poklonu, protože přes tyto dvě ztráty dokázali plně bodovat, i když to bylo infarktové. Následky ztrát hráčů ve druhé třetině přišly v úvodu třetí třetiny. Hosté během čtyřiceti devíti vteřin vyrovnali a navíc dali po chybě domácího gólmana vedoucí branku. Tu smazal lacině za čtrnáct vteřin Petr Zvolenský střelou od modré. A pak se stal zázrak, když první lajna domácích v poslední minutě utkání zaútočila. Honza Kadeřábek vybojoval kotouč v rohu útočné třetiny. Nahodil jej za branku na bratra Tomáše, který hrál první utkání od svého zranění v Třebechovicích a ten lobem dostal kotouč před branku, kde na podruhé dorazil vítězný kotouč do jičínské branky domácí kapitán Honza Vondrlík.

Ohlasy po utkání

Petr Zvolesnký, trenér Nové Paky: Se štěstím jsme vyhráli. Hosté si takové vybrali v základní části. My musíme dále bodovat. Nic není ještě jisté.

Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři